O mnie
Make Again

Projektowaniem wnętrz
zajmuję się od 2015 roku

Nazywam się Agnieszka Bancewicz-Welc. Specjalizuję się w projektowaniu wnętrz mieszkań i domów, ale mam również doświadczenie w projektowaniu restauracji i pensjonatów.

Moja misja

Projektowanie wnętrz to moja pasja. Moją misją jest tworzenie pięknej i funkcjonalnej przestrzeni, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami moich Klientów. Proces projektowy trwa czasem bardzo długo, a obecność projektanta wnętrz niezbędna jest na każdym etapie prac projektowych i wykończeniowych.

Moja rola

Towarzyszę Klientom od momentu rozpoczęcia prac nad projektem aż do wyboru dodatków i detali, do których przywiązuję ogromną wagę. Uważam, że rolą projektanta wnętrz jest zostawić Klientowi kompletne wnętrze, dopasowane do jego potrzeb.

Moje projekty

W wybranych, zaprojektowanych przeze mnie wnętrzach realizuję sesje zdjęciowe. Dzięki nim mogę pokazać efekt końcowy mojej pracy. To właśnie zdjęcia z realizacji pokazują w pełni projekt, drogę, jaką przeszliśmy wspólnie z Klientem oraz zaufanie, które jest niezbędne do realizacji i wcielenia projektu w życie. Moje projekty są różnorodne, tak jak różni są moi Klienci. Projektuję wnętrza dla Was, ale w każdym projekcie zostawiam cząstkę siebie.

Projektowanie wnętrz dla
mieszkań, apartamentów

Projektowanie wnętrz dla
firm i restauracji